Strona główna Bez kategorii Młodzież o patriotyzmie. Głosuj na film II LO!

Młodzież o patriotyzmie. Głosuj na film II LO!

0
Co dla młodych ludzi oznacza patriotyzm? Z czym kojarzą Polskę? Odpowiedzi na te pytania szukają członkowie Klubu Jagiellońskiego, w którego projekcie- Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu – biorą udział uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy. Nakręcili film i czekają na głosy!
film II LO
W grudniu 2014 roku pierwszoklasiści świdnickiego liceum gościli u siebie dwóch studentów Uniwersytetu Wrocławskiego, którzy w ramach projektu przeprowadzali warsztaty związane z funkcjonowaniem państwa, a także władz lokalnych. Po każdym spotkaniu uczniowie zobowiązali się do przygotowania „zadania domowego”, związanego z minionymi zajęciami.
Jedno z nich jest już za nimi – nakręcenie krótkiego filmu, poruszającego temat dumy i patriotyzmu w ich życiu. Teraz liczą na pomoc świdniczan. Drużyny z całego kraju publikują swoje prace w internecie, oczekując głosów na swoje dzieła, stawka jest bowiem wysoka – zwycięzcy wygrają wyjazd do Krakowa.
Na film nakręcony przez uczniów II LO można zagłosować na stronie  http://anp.kj.org.pl/konkurs/film/122/. Głosowanie potrwa do czerwca.

Poprzedni artykułKrwiodawcy nie zawiedli
Następny artykułNowy lokator świdnickiego zwierzyńca