Strona główna Sport Piłka nożna Dziewczyny Polonii-Stali po obozie przygotowawczym

Dziewczyny Polonii-Stali po obozie przygotowawczym

0

Nasza III-ligowa kobieca drużyna w dniach 24-31 stycznia przebywała na obozie przygotowawczym w Kamieńcu Ząbkowickim, gdzie ciężko pracowała nad formą przed zbliżającym się sezonem. Do dyspozycji podopieczne trenera Damiana Błaszczyka miały halę sportową, boisko „Orlik”, siłownię oraz saunę. Oprócz ciężkiej pracy nie zabrakło czasu na integrację, która jest również ważną częścią takich zgrupowań. Nasza drużyna wybrała się również na wycieczkę do kopalni złota w Złotym Stoku.

 000oboz1

Cieszę się, że udało nam się wyjechać na ośmiodniowy obóz przygotowawczy. Jest to bardzo istotny element naszego przygotowania. Jak wiadomo oprócz doskonalenia swoich umiejętności piłkarskich jest wiele elementów na których oparty jest zespół. Dziewczyny tego wszystkiego dopiero się uczą dlatego taka integracja drużyny jest ogromnie ważna. Mięliśmy ku temu świetne warunki, gdyż wszystkie obiekty były do naszej dyspozycji przez cały czas. Myślę, że mimo ciężkiej pracy, którą dziewczyny niewątpliwie włożyły, za co bardzo im dziękuję, było tez sporo zabawy i wszyscy zapamiętamy ten obóz na długo. W tym momencie chciałbym podziękować w imieniu swoim i drużyny rodzicom oraz osobom i firmom, które wspomogły nas finansowo i bez pomocy których ten obóz nie doszedłby do skutku. Są to: Marcin Gros (Delta Tech), Robert Kurowski (Piekarnia Kurowscy), Arkadiusz Wojtaszek (Studio Reklamy „BOY”), Adam Antoniak (Firma Projektowa ADMAR Budownictwo), Tomasz Mojsa (JAKO), Anna Sawicka (Perfect Care 24), Piotr Wywrot (ZAKMED), Radosław Nowicki (ALMA VITA) oraz Radosław Gnutek. Dziękujemy – mówi trener naszej drużyny Damian Błaszczyk.

/Polonia-Stal Świdnica/

Poprzedni artykułKolacja na walentynki [KONKURS]
Następny artykułŚKPR z nowym trenerem – byłym reprezentantem Polski!