Strona główna Bez kategorii Kolacja na walentynki

Kolacja na walentynki [KONKURS]

0

Jak pokazać romantyzm, miłość, szczęście? Zadanie, wbrew pozorom, nie jest łatwe, ale warto się nad nim pochylić, bo gra jest warta świeczki. Romantyczna kolacja, bilety do kina i książki można wygrać w tegorocznym konkursie walentynkowym organizowanym przez portal Swidnica24.pl

walentynkifoto sxc.hu

Aby zawalczyć o nagrody, prześlijcie na adres [email protected] Wasze zdjęcie pełne miłości i romantyzmu. Na fotografie czekamy do 8 lutego. Laureaci zostaną wybrani w drodze głosowania. Wszystkie nadesłane zdjęcia zamieścimy na naszym profilu facebook’owym, gdzie do 12 lutego będzie można oddawać swoje głosy. Trzy zdjęcia zakochanych par z największą ilością polubień otrzymają nagrody: pierwsze miejsce – romantyczna kolacja w Hotelu Fado w Świdnicy, drugie miejsce – 2 bilety do kina Cinema 3D, trzecie miejsce – 2 książki ufundowane przez świdnicką księgarnię Matras.

Każdy uczestnik może przesłać dowolną ilość zdjęć. Pamiętajcie, aby w mailu podać swoje dane, numer kontaktowy oraz zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska na portalu Swidnica24.pl. Wyniki ogłosimy 13 lutego.

Poprzedni artykułGdzie jest Henryk Z., pedofil i morderca?
Następny artykułDziewczyny Polonii-Stali po obozie przygotowawczym