Strona główna Bez kategorii Trwa wielkie granie dla dzieci i seniorów

Trwa wielkie granie dla dzieci i seniorów

8

Po raz 23. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra na rzecz poprawy opieki medycznej dla dzieci. Środki zbierane są także na rzecz seniorów. Świdnicki finał od południa trwa w Galerii Świdnickiej, a do akcji włączyły się zespoły muzyczne, taneczne, szkoły, stowarzyszenia i wiele prywatnych osób. Już o 15.00 ruszą pierwsze licytacje!

WOŚP 1

Na chętnych czekają m.in. piękne szklane anioły i patery państwa Kucharskich, imponująca makieta Stadionu Narodowego, rękodzieło i orkiestrowe gadżety. Wśród największych atrakcji na pewno należą zaproszenia na lot balonem, lot paralotnia i motocyklowy orszak weselny.

Finał w Świdnicy rozpoczął się o 12.00 występem zespołu Jubilat. Wszystkich do podziwiania małych i dużych artystów, ale przede wszystkim do hojności, namawiały prezydent Beata Moskal – Słaniewska i dyrektor Galerii Świdnickiej Elżbieta Sobolewska. Finał współorganizują Galeria i Świdnicki Ośrodek Kultury przy wsparciu świdnickich harcerzy.

Co jeszcze w programie? Sprawdź!

15.00 licytacja
16.15 licytacja
17.00 koncert zespołu „Instytut”
18:30 licytacja
18.30 koncert gwiazdy wieczoru – zespół „The Black”
19.30 licytacja
20.00 Światełko do nieba

Ponadto w pasażu:

Stowarzyszenie Rider (10 motocykli), szkoła języków Smart, Klaun FiFi (malowanie buziek), PCK i Szkoła Medyczna (demonstracje udzielania pierwszej pomocy, badanie ciśnienia i poziomu cukru), Drużyna Braci (prezentacja replik broni), Maks i Glingal (szczudlarze, malowanie buziek, zwierzątka z balonów) Komisarz Lew oraz eksponaty z Muzeum Broni I wiele innych atrakcji.

Wszystkie świdnickie wydarzenia WOŚP organizowane są w tym roku w Galerii Świdnickiej.

Poprzedni artykułOgnista zumba dla chorych dzieci
Następny artykułNowe władze w Karolinie Jaworzyna Śląska