Strona główna Temat dnia Pałac do krytyków: Jesteście durniami

Pałac do krytyków: Jesteście durniami

0

Ireneusz Pałac były już zastępca prezydenta nie daje o sobie zapomnieć. Tym razem swoich krytyków nazywa durniami.

Ireneusz Pałac

Przypomnijmy. Na początku tygodnia Ireneusz Pałac, radny Rady Powiatu Świdnickiego wystosował do władz miasta list otwarty, w którym ostro protestuje przeciwko organizacji w Świdnicy koncertu death metalowej grupy Vader. W liście napisał: „W mojej ocenie organizowanie przez Miasto imprez odwołujących się do satanizmu, promujących okrucieństwo i przemoc oraz obrażających uczucia religijne nie powinno mieć miejsca.” Tymczasem organizatorem koncertu nie jest jednostka podległa Miastu, w tym wypadku Świdnicki Ośrodek Kultury, a agencja koncertowa. Miasto do organizacji koncertu nie dołoży złotówki.

10676166_595988707168168_3521744289502516047_n

Jedna z form krytyki jakiej uległ Ireneusz Pałac

Żródło facebook.com/typowyswidniczanin

 

Ireneusz Pałac, którego ostro skrytykowali mieszkańcy Świdnicy, nie pozostaje dłużny i swoich oponentów nazywa… durniami. – Pozostałym „chórzystom” spokojnie, bez żadnej emocji, traktując to nie, jako ich ocenę, lecz obiektywny fakt napiszę tak: nie jesteście przeciwnikami cenzury, nie jesteście bojownikami o wolność, nie jesteście antyklerykałami. Nie jesteście nawet cynikami. Jesteście durniami. Po prostu – czytamy na blogu Pałaca (cały wpis przeczytasz TU).

To nie pierwsza taka zniewaga świdniczan w wykonaniu Ireneusza Pałaca. Podczas jednej z sesji Rady Miejskiej w Świdnicy Pałac nazwał radnego tumanem. Wtedy przeprosił. Czy i tym razem wypowie magiczne słowo?

Czytaj więcej o proteście…

tepe

Poprzedni artykułBiblioteka jak nowa
Następny artykułApel o obwodnicę trafi do ministra