Najprawdopodobniej brawurowa jazda doprowadziła do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką na drodze krajowej nr 35 za Strzelcami. Trasa w tym miejscu jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy przez Sobótkę i Chwałków. Aktualizacja: od 13.00 droga jest już otwarta.
Do wypadku doszło około 8.30. Kierujący samochodem osobowym Volkswagen Golf na rejestracjach z Kujawsko-Pomorskiego stracił panowanie nad kierownicą, auto z impetem wpadło do rowu, odbiło się i uderzyło wprost w ciężarówkę. Kierowca z ciężkimi obrażeniami został przewieziony do szpitala w Świdnicy.















![European Jazz Collective już za tydzień zagra na Świdnickich Nocach Jazzowych [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/European-Jazz-100x75.jpg)
