Strona główna Sport Piłka nożna Arkadiusz Piech zmienia otoczenie

Arkadiusz Piech zmienia otoczenie

9

Pochodzący ze Świdnicy 29-letni napastnik Arkadiusz Piech najbliższe pół roku spędzi w ekstraklasowym GKS-ie Bełchatów. Wpływ na tę zmianę z pewnością miała nienajlepsza dyspozycja naszego piłkarza w rundzie jesiennej w barwach Legii Warszawa, nie bez echa pozostał też ostatni incydent zawodnika w szpitalu Latawiec.

 arek piech

Arkadiusz Piech jest piłkarzem Legii Warszawa od lipca 2014 roku i związany jest trzyletnim kontraktem obowiązującym do końca czerwca 2017 roku. Do Bełchatowa został jak na razie wypożyczony do końca sezonu 2014/2015. – Rywalizacja w naszym zespole jest bardzo duża i Arek nie dostawał zbyt wielu szans gry. Dlatego też podjęliśmy decyzję, że powinien sprawdzić się w innym miejscu, tak aby mógł spędzić na boisku więcej czasu – powiedział na oficjalnej stronie Legii Warszawa Jacek Mazurek, dyrektor sportowy Legii Warszawa.

Miejmy nadzieję, że wychowanek Polonii Świdnica odnajdzie swój instynkt strzelecki, do którego przyzwyczaił nas choćby podczas występów w Ruchu Chorzów. W sezonie 2011/2012 zdobył w ekstraklasie 12 bramek zostając uznany najlepszym graczem całego sezonu w rozgrywkach T-Mobile Ekstraklasy. Czekamy zatem na kolejne gole świdniczanina na boiskach najwyższej klasy rozgrywkowej w naszym kraju.

Poprzedni artykułPierwsza rada nadzorcza wymieniona
Następny artykułKomórki i piwnice miał na celowniku