Strona główna Sport Piłka nożna Wyniki powiatowych lig halowych

Wyniki powiatowych lig halowych

0

Piłkarskie rozgrywki w rundzie jesiennej rozgrywane na otwartej przestrzeni dobiegły końca, zawodnicy przenieśli się zatem do hal sportowych biorąc udział w ligach halowych. Poniżej wyniki ostatnich kolejek ze Świdnicy, Żarowa, Jaworzyny Śląskiej i Witoszowa Dolnego.

 halówka

Świdnica

 

5. kolejka:

 

Poloniści – Biznesmeni 0:4
Bramki: Marcin Bałut 2, Krzysztof Pietrzykowski 1, Łukasz Schmidt 1

Cukrownik – Gamaflora 1:12
Bramki: Piotr Łazarczyk 1 oraz Konrad Sajdak 4, Kamil Bezegłów 2, Mateusz Kryjak 1, Wojciech Szewczyk 3, Jakub Rosiak 2

Stalówka – Jako Team 0:5
Bramki: Michał Morawski 2, Maciej Madziała 1, Wojciech Szuba 1, Maciej Turzański 1

Darbor – S.T.E.P. 10:1
Bramki: Paweł Tobiasz 4, Gracjan Klimczak 2, Grzegorz Borowy 2, Rafał Luber 2 oraz Radosław Piech 1

 

Żarów

 

2. kolejka:
Wektor Świdnica – Olewers Gold Team 4:1 (0:0)
Drink Team Świdnica – Memento Mori 7:1 (1:0)
Electrolux Żarów – Nocny Team 2:3 (2:2)
Diablo Team – KKZ Zaskoczeni Żarów 0:3 (0:0)
Cannabis – Turbokozaki 5:1 (3:1)
Wierzbianka Wierzbna – U18 Żarów 2:3 (0:0)

Jaworzyna Śląska

 

2. kolejka:

Znajomi Fryzjera – Green Team 9:12 (2:9)
Bramki: Skupniewicz 4, Janiszewski 2, Kolasiński 1, Kwiatkowski 1, Jędras 1 oraz M. Pieniążek 4, Siostrzonek 4, Rosiak 3, D. Pieniążek 1

Ebueee Ehee – Lucky Loser 18:7 (9:3)
Bramki: Jaśkowiak 3, Pierkowski 3, Ratajczyk 3, Smaruj 3, M. Krawczyk 2, T. Krawczyk 2, Graca 1, Leletko 1 oraz Gałka 4, Dobkiewicz 1, Kantyluk 1, P. Pieniążek 1

Darbor Bolesławice – Venus Nowice 10:2 (3:2)
Bramki: Kujawa 3, Kunicki 3, Koblowski 2, Matuszyk 1, Witek 1 oraz Janes 1, Węglarz 1

Osiedle i Przyjaciele – Sport Team 11:8 (4:5)
Bramki: Sz.Borowy 5, Kołodziej 2, Sowa 2, Tymcik 1, Zadziorski 1 oraz Bucki 2, Wudel 2, Kusio 2, Fudali 1, Kurzeja 1

Witoszów Dolny

 

1. kolejka:

Nieprzeciętni Słotwina – Fanatycy Słotwina 5:1
Harnasie Witków – Zebrzydów 12:0
Petarda Witoszów – GOKSiR Dobromierz 2:5
Husaria Witoszów – BMJ Świdnica 3:6
Diament Mokrzeszów – Dream Team 8:2
Mercedes Team – Płomień Makowice 9:1