Strona główna Sport Piłka nożna Jaka to będzie końcówka roku dla Polonii-Stali?

Jaka to będzie końcówka roku dla Polonii-Stali?

1

Piłkarze Polonii-Stali Świdnica w najbliższą sobotę, 22 listopada na dobrych kilka miesięcy pożegnają się ze swoimi wiernymi kibicami rozgrywając ostatni mecz ligowy w 2014 roku. W 18. kolejce III-ligi dolnośląsko-lubuskiej rozgrywanej awansem, biało-zieloni podejmą na własnym obiekcie zamykającą ligową stawkę Polonię Trzebnica.

 pol-pol

Ekipa Polonii-Stali w ostatnich tygodniach złapała zadyszkę wywalczając punkt w pięciu rozegranych pojedynkach. Trzebniczanie spisują się jednak znacznie gorzej i kontynuują niechlubną serię jedenastu kolejnych przegranych spotkań o ligowe punkty. Liczymy zatem ponownie na trzy punkty w konfrontacji z rywalem. Przypomnijmy, że na inaugurację sezonu świdnicka jedenastka pokonała na wyjeździe naszego najbliższego przeciwnika 4:0. Łupem bramkowym podzielili się wtedy Paweł Tobiasz (3) i Kamil Kukla. W tabeli obie drużyny dzieli punktowa przepaść, trzebniczanie (5 „oczek”) znajdują się na ostatniej 18. pozycji, nasz zespół z 24 punktami plasuje się na 11. lokacie.

Ostatni mecz w 2014 roku pierwszego zespołu Polonii-Stali Świdnica – bądź tego dnia z naszymi zawodnikami. Polonia-Stal Świdnica – Polonia Trzebnica (sobota, 22 listopada, godz. 13.00, stadion OSiR przy ulicy Śląskiej w Świdnicy). Wejściówki w cenie 10 złotych.

/Polonia-Stal Świdnica/

Poprzedni artykułPracownicy socjalni docenieni [FOTO]
Następny artykułAula I LO wreszcie do remontu