Strona główna Bez kategorii Pracownicy socjalni docenieni

Pracownicy socjalni docenieni [FOTO]

18

To jest wyjątkowa praca. To pracownicy socjalni są na pierwszej linii działań – tak o wyróżnionych i nie tylko pracownikach socjalnych mówiła Violetta Kalin, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

IMG_6044

Dzień Pracownika Socjalnego, który w Polsce obchodzony jest 21 listopada był świetną okazją, aby podziękować wszystkim tym, którzy na co dzień wykonują tę odpowiedzialną pracę. Na uroczystości pojawili się posłowie – Teresa Świło i Robert Jagła. Nie zabrakło też świdnickich radnych i służb, z którymi na co dzień współpracują pracownicy socjalni. – Dzięki państwu jesteśmy dla wielu miast dobrym przykładem, jak powinno  dbać się o dobro drugiego człowieka – mówił Wojciech Murdzek, prezydent Świdnicy  podczas dzisiejszej uroczystości.

Violetta Kalin, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej podkreślała, że tylko wspólne działania samorządu, organizacji pozarządowych, które zwierają szyki i działają na rzecz szeroko rozumianej polityki społecznej, potrafią przynosić zamierzone efekty.

Podziękowania i wyróżnienia otrzymali: Monika Kosterka, Danuta Rzepisko, Lilianna Tralls, Agnieszka Staroojciec, Zofia Droszczak, Magdalena Mucha, Monika Kozłowska-Teuerle, Ewa Synowska, Martyna Janus, Olaf Winiarczyk, Małgorzata Rzepka, Beata Łozowicka, Monika Białczak, Grażyna Sławińska, Wioletta Andrzejewska, Katarzyna Pyka, Agnieszka Krawczyk, Joanna Balicka, Dorota Cieplińska, Sylwia Błaszczak, Ewelina Kulczycka-Łąg, Łukasz Sławniewicz, Anna Morka, Barbara Iwancz, Urszula Stawerli, Urszula Guzik, Renata Tkocz, Joanna Karasiewicz, Grażyna Szulc

 

Poprzedni artykułWłaściciel poszukiwany
Następny artykułJaka to będzie końcówka roku dla Polonii-Stali?