Strona główna Bez kategorii Nauczyciele świętują

Nauczyciele świętują

7

Dwudziestu nauczycieli i dwóch dyrektorów placówek oświatowych prowadzonych przez powiat świdnicki odebrało dzisiaj nagrody.

nauczyciele powiat

Zacznę może trochę nietypowo, bo dzisiaj uczestniczyłem w spotkaniu z panią kurator i tam padły słowa o trudnej, ciężkiej, wymagającej pracy. Dla mnie ta praca, bo mam dwudziestoletnie doświadczenie pedagogiczne, była łatwa, lekka i sympatyczna. Jeśli komuś z nauczycieli jest trudno i ciężko, to powinien natychmiast zmienić pracę, żeby nie mordować siebie i dzieci – żartował Zygmunt Worsa.

Zarząd powiatu na nagrody i wyróżnienia przeznaczył osiemdziesiąt osiem tysięcy złotych. Nagrody wręczono podczas uroczystego obiadu w jednym ze świdnickich hoteli.

Nagrody i wyróżnienia odebrali:

Małgorzata Curyl, Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Świdnicy, Tomasz Marczak, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Strzegomiu, Katarzyna Chlebowska, Zespół Szkół Nr 1 w Świdnicy, Joanna Duda, Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych w Świdnicy, Agnieszka Przybylska, Zespół Szkół Nr 3   w Świdnicy, Ewa Sebastiańska, Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych w Świdnicy, Magdalena Urbańska-Malucha, Zespół Szkół Ekonomicznych w Świdnicy, Agnieszka Rogozińska, Zespół Szkół Mechanicznych w Świdnicy, Ewa Wiśniewska, Zespół Szkół w Świebodzicach, Agnieszka Oleszko, Zespół Szkół  w Strzegomiu, Roman Izydorczyk, Zespół Szkół w Żarowie, Beata Wierzbicka, I Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy, Renata Zapart-Dec, II Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy, Dorota Michałowska, III Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy, Izabela Hola, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świebodzicach, Katarzyna Gołąbek, Zespół Szkół Specjalnych w Świdnicy, Ewa Oleksy-Kuras, Zespół Szkół Specjalnych w Świdnicy, Marlena Pudło-Świdurska, Zespół Szkół Specjalnych w Strzegomiu, Katarzyna Kaczan, Zespół Szkół Specjalnych w Świebodzicach, Jolanta Podgórska, Zespół Placówek Specjalnych w Bystrzycy Grn., Kamila Bryk, Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Świdnicy, Andrzej Godyń, Centrum Kształcenia Zawodowego w Świdnicy

NAGRODA  KURATORA OŚWIATY  2014 r.

Beata Sorok – Zespół Szkól Specjalnych w Świdnicy

MEDAL KOMISJI EDUKACJI  NARODOWEJ  2014 r.

Beata Krzysztofik – Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych w  Świdnicy

Poprzedni artykułKręcili film o japońskim dyplomacie
Następny artykułSukces świdnickiej sztafety z SP 6