Strona główna Bez kategorii Kto wygra Fashion Day?

Kto wygra Fashion Day?

0

Już w piątek, 17 października poznamy tegorocznych laureatów konkursu Fashion Day. Wernisaż wystawy zaplanowano na godzinę 17.00 w Galerii 44.

dni fotografii (8)

W ciągu jednego dnia udało nam się skupić ludzi zainteresowanych modą. Szesnastu fotografów, siedmiu wizażystów i stylistów wspólnie tworzyło fotograficzne obrazy. Wyniki tej pracy będziemy mogli podziwiać 17 października o godz. 17.00 podczas wernisażu wystawy, ogłoszenia wyników i wręczenia nagród Fashion Day 2014 – mówi Irena Dębosz, pomysłodawczyni spotkań z modą,

W tym roku pula nagród wyniosła dwa tysiące złotych. Firma FOTO-MASTER ufundowała możliwość jednokrotnego, nieodpłatnego skorzystania z wypożyczalni obiektywów SIGMA, firma Brillant Albums -Briums – ekskluzywny ręcznie tworzony album. Natomiast nagrody dla wizażystów i stylistów przygotował salon urody Katarzyna Goryl.

Zapraszamy na kolejny wieczór z modą w roli głównej, tym bardziej, że będzie on doskonałą okazją do podziwiania fotograficznych prac nie tylko powstałych w ciągu konkursowego dnia Fashion Day, ale również zobaczymy fotografie z wieczornego pokazu mody na którym zaprezentowali się: lokalna pracownia Berydecor, świdnicka marka Kortas, wydanie szyku i awangardy Anny Drabczyńskiej oraz prywatną kolekcję niezwykłych akcesoriów Nika Danielska Design. Buty do pokazu zapewnił świdnicki sklep Szyk, mieszczący się na ul. Trybunalskiej – mówi Dębosz.

/opr. red./

 

Poprzedni artykułUdany występ w Torpeda Cup
Następny artykułTytuł mistrzowski WLTA/WLR dla Krzysztofa Trybusa coraz bliżej [FOTO]