Strona główna Kultura Festiwal Subkultur z gwiazdą

Festiwal Subkultur z gwiazdą

0

27 września w Strzegomiu rusza czwarta edycja Festiwalu Subkultur. Tradycyjnie w pierwszej części będą mogły się zaprezentować młodzieżowe, amatorskie zespoły z gminy Strzegom i okolic. W ubiegłym roku padł rekord, ponieważ zgłosiło się aż 10 ekip. W tym roku można się już zapisywać do kolejnej edycji przez popranie formularzy ze strony Liceum Ogólnokształcącego w Strzegomiu (www.lo.strzegom.pl, zakładka Festiwal Subkultur) oraz przesłanie ich na adres LO lub osobiste złożenie w sekretariacie.

malpa-druk-1

W drugiej części IV Festiwalu nie zabraknie również gwiazdy. Tym razem wystąpi  Łukasz „Małpa” Małkiewicz, czołowy raper polskiej sceny hip-hopowej. Utwory rapera publikowane w Internecie mają ponad 5 milionów wyświetleń. Bez wątpienia, dla młodych ludzi z gminy i powiatu, będzie to najważniejsze wydarzenie muzyczne tego roku.

„Cieszy mnie bardzo fakt, że udało się zaprosić wykonawcę takiego formatu – dodaje Tomasz Marczak, pomysłodawca festiwalu. Po ostatnim występie NATURAL DREAD KILLAZ z niesamowitym MESAJAH-em, nie było łatwo znaleźć wykonawcę, który trafi w gusta naszej młodzieży. Organizatorzy mają nadzieję, że wybór rapera Łukasza „Małpy” Małkiewicza będzie strzałem w dziesiątkę”.

Początek IV Festiwalu Subkultur 27.09. o godz. 16.00 w Strzegomskim Centrum Kultury. Wstęp wolny!

Współpraca i partnerzy: Gmina Strzegom, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Strzegomiu, Strzegomskie Centrum Kultury oraz Liceum Ogólnokształcące w Strzegomiu.

Poprzedni artykułPrzedwyborcze układanki w Świdnicy
Następny artykułPrzedsiębiorca pozywa świdnickiego sędziego