Strona główna Wydarzenia Świdnicki streetball już w niedzielę

Świdnicki streetball już w niedzielę

0

Turniej koszykówki ulicznej Domino Streetball Cup  już w najbliższą niedzielę, 31 sierpnia. Impreza rozegra się na boiskach osiedla Zawiszów w Świdnicy. Pula nagród wynosi 1500 zł.

s15

 Wciąż trwa nabór do tegorocznej edycji. Wydłużony termin nadsyłania zgłoszeń upływa w piątek, 29 sierpnia. Wszystkie dokumenty, które należy odesłać na adres [email protected], dostępne są tutaj:

– zgłoszenie: http://b15.pl/zgloszenie_druzyny.doc

– oświadczenie zawodnika pełnoletniego: http://b15.pl/oswiadczenie.pdf

– oświadczenie zawodnika niepełnoletniego: http://b15.pl/oswiadczenieU18.pdf

 W ubiegłym roku zagrało aż 27 drużyn, m.in. ze Świdnicy, Zielonej Góry, Lubina, Jeleniej Góry, Wałbrzycha, a zwyciężyli wrocławianie z Urban City.

 Oprócz sportowych emocji przewidziane są także atrakcje dla dzieci oraz punkt gastronomiczny przygotowany przez restaurację Arte. Startujemy już 31 sierpnia o godzinie 10:00. W przypadku złej pogody impreza zostanie przeniesiona na halę sportową na Zawiszowie przy ul. Gala Anonima 1.

 Domino Streetball Cup odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Świdnicy. Wsparcie dla turnieju zapewnia OSiR Świdnica oraz firma Domino z Dzierżoniowa i drukarnia Stolgraf. Wstęp i udział w Domino Streetball Cup jest bezpłatny.

Poprzedni artykułSanta Porta z błędem. Odsłonięcie w niedzielę [FOTO]
Następny artykułŚwięto plonów z Bayer Full