Strona główna Sport Piłka nożna Piłkarskie święto zakończone

Piłkarskie święto zakończone [FOTO]

0

Czterodniowe zmagania młodych piłkarzy uczestniczących w 9. Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Silesian Cup zakończone. Na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji podziwiać mogliśmy blisko tysiąc utalentowanych zawodników reprezentujących 65 zespołów rywalizujących w trzech kategoriach wiekowych: U-10, U-12, i U-14.

CSC_3686

W dwóch najmłodszych kategoriach wiekowych do wyłonienia zwycięzców potrzebne były rzuty karne. W wielkim finale U-10 Chojnik Jelenia Góra rozprawił się w konkursie jedenastek z Gryfem Świdnica, natomiast w starszej kategorii MKP Wołów pokonał GKS Bełchatów. Na trzecich miejscach uplasowali się piłkarze AS Milicz (U-10) i Górnika Jaworzno (U-12). W najstarszej kategorii wiekowej (U-14) triumfowali zawodnicy reprezentujący Zagłębie Lubin, którzy wygrali 3:1 z GKS-em II Bełchatów. Na najniższym stopniu podium stanęła ekipa GOSSM I Koszalin.