Strona główna Konkursy Empik poleca: Polska 20 pomysłów na weekend

Empik poleca: Polska 20 pomysłów na weekend [KONKURS]

0

20 weekendowych wycieczek po najpiękniejszych zakątkach Polski. Starannie zaplanowane trasy po nowych i dobrze znanych atrakcjach, których nie można pominąć. Niezwykłe zabytki dużych miast, spokojne miasteczka kryjące architektoniczne perełki, zaciszne wioski z drewnianymi chatami i starymi kościółkami oraz miejsca z dala od cywilizacji.

polska-20-pomyslow-na-weekend-b-iext25008216

W każdej trasie zamieszczono przydatne informacje dla aktywnych, najciekawsze parki rozrywki dla najmłodszych oraz mnóstwo informacji o noclegach, restauracjach i imprezach cyklicznych.

poleca salon empik w Galerii Świdnickiej

UWAGA! KONKURS!

Czytelnicy Swidnica24.pl mogą wygrać prezentowaną przez Empik książkę. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Czy przewodnik „Polska 20 pomysłów na weekend” poleca atrakcje z Dolnego Śląska? Nagroda trafi do pierwszej osoby, która udzieli prawidłowej odpowiedzi. Odpowiedzi należy przesyłać na adres [email protected] do 16 sierpnia 2014. W tytule wiadomości proszę wpisać hasło KSIĄŻKA, w treści odpowiedź oraz imię i nazwisko (wraz ze zgodą publikacji imienia i nazwiska na stronie Swidnica24.pl w ogłoszeniu wyniku konkursu). Fundatorem nagrody jest salon Empik w Galerii Świdnickiej.

Odpowiedź na zagadkę z ubiegłego tygodnia:

Kapitulacje Powstania Warszawskiego podpisali przedstawiciele KG AK płk Kazimierz Iranek – Osmecki pseudonim – ” Jarecki ” oraz ppłk Zygmunt Dobrowolski pseudonim – ” Zyndarm „. Miało to miejsce w kwaterze SS-Obergruppenfuehrera Ericha von dem Bacha w Ożarowie. Dnia 2 października 1944.

Nagrodę – książkę „Warszawa 1944” otrzymuje pani Karolina Biniek.

Poprzedni artykułZnanenieznane.pl: Parki miniatur
Następny artykułCzary Penelopy: Domowe hot dogi