Strona główna Sport Piłka nożna Bramki i niesamowite triki

Bramki i niesamowite triki [FOTO]

0

Za nami drugi dzień rozgrywanego w Świdnicy Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego Silesian Cup. W czwartek fazę grupową zakończyła kategoria U 14, młodsi piłkarze do fazy pucharowej dotrą w piątek. Rozgrywki w U 14 toczyły się w trzech grupach. Zwyciężali w nich odpowiednio: GKS II Bełchatów, GOSSM I Koszalin i Zagłębie Lubin. Występujący w grupie B piłkarze Gryfa Świdnica uplasowali się na drugim miejscu w grupie A.

CSC_3604

W kategorii U 12 ostateczne rozstrzygnięcia o miejscach w poszczególnych grupach zapadną w piątek choć wyraźnie już widać pretendentów do czołowych lokat fazy. Wrażenie robią wyniki piłkarzy Górnika Jaworzno. Z imponującym bilansem goli 48:2 wygrali komplet sześciu spotkań. Najmłodszym (kategoria U 10) pozostały jeszcze trzy mecze w grupie A by wyłonić liderów tego etapu zawodów. W pozostałych grupach wszystko jest już jasne. Zwycięzcy grup B,C i D to odpowiednio: Gryf Świdnica II, Chojnik Jelenia Góra oraz Znicz Kłobuck.

Czwartkowe zmagania urozmaicone były pokazami specjalistów od trików: koszykarskich – Mieszka Włodarczyka oraz piłkarskich – Dawida Krzyżewskiego. O klasie tych freestylerów najlepiej świadczą ich sukcesy. Mieszko współpracuje z Marcinem Gortatem i daje pokazy nawet na meczach ligi NBA, natomiast Dawid jest aktualnym mistrzem Polski i za miesiąc będzie reprezentował nasz kraj na Mistrzostwach Świata w Brazylii. Piątek będzie trzecim dniem zmagań. Początek pierwszych spotkań o godzinie 9.00.

Turniej dofinansowany jest ze środków Gminy Miasto Świdnica, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, Powiatu Świdnickiego oraz rzeszy sponsorów.

Szczegółowy program, wyniki, klasyfikację strzelców, galerie zdjęć oraz wiele innych przydatnych informacji można znaleźć na oficjalnej stronie turnieju www.silesiancup.pl

Poprzedni artykułFuszerka czy przymus?
Następny artykułZnów ktoś podszywa się po urzędniczkę