Strona główna Sport Piłka nożna Walczą o kolejny puchar…

Walczą o kolejny puchar…

0

Po raz trzeci w tym sezonie piłkarze Polonii Świdnica staną naprzeciw III–ligowego rywala MKS–u Oława.  W rozgrywkach o punkty podopieczni znanego w Świdnicy Zbigniewa Smółki okazali się dwukrotnie lepsi wygrywając u nas 1:0, a na swoim terenie 3:0. Tym razem obie ekipy spotkają się w Świdnicy w półfinale Pucharu Polski na szczeblu DZPN Wrocław. Wspomóż swoim dopingiem biało–zielonych w zrobieniu kolejnego kroku ku zdobyciu Pucharu Polski na szczeblu DZPN Wrocław!

 puch

Świdniczanie będący zwycięzcami Pucharu Polski na szczeblu okręgu wałbrzyskiego wywalczyli ponownie trofeum po 10 latach przerwy i jak zapowiada kapitan zespołu Grzegorz Borowy nie zamierzają składać broni walcząc o awans do kolejnej rundy. Zadanie z pewnością nie będzie należało do łatwych bowiem na naszej drodze stanie mistrz okręgu wrocławskiego MKS Oława, który wiosną prezentuje się z bardzo dobrej strony mając jeszcze realne szanse na mistrzostwo w rozgrywkach III-ligi dolnośląsko-lubuskiej.

MKS Oława swoją drogą do Pucharu Polski na szczeblu OZPN Wrocław rozpoczął od zwycięstwa 4:2 z Czarnymi Kondratowice, następnie wygrali 6:1 z Orłem Pawłowice-Wrocław, 4:0 z Bystrzycą Kąty Wrocławskie, 5:1 z Foto-Higieną Gać i w finale 3:0 ze Ślęzą Wrocław. Ekipa Polonii Świdnica w drodze do jutrzejszego półfinału na szczeblu DZPN Wrocław pokonała 12:1 Spartę Ziębice, 3:0 Bielawiankę Bielawa, 3:1 Victorię Świebodzice, 1:0 Piasta Nowa Ruda i 3:2 Orła Ząbkowice Śląskie.

Spotkanie pomiędzy Polonią Świdnica a MKS-em Oława rozegrane zostanie w środę, 4 czerwca, początek pojedynku rozgrywanego na stadionie przy ulicy Ślaskiej w Świdnicy o 17.00. Mecz podobnie jak ostatnia konfrontacja ze Stilonem Gorzów Wielkopolski zostanie przeprowadzony jako impreza nierasowa ograniczona do 199 kibiców. Wejściówki w cenie 10 złotych – zapraszamy. Wspomóż swoim dopingiem biało-zielonych w zrobieniu kolejnego kroku ku zdobyciu Pucharu Polski na szczeblu DZPN Wrocław!