Strona główna Bez kategorii Świdnicka „Skarbówka” wśród najlepszych

Świdnicka „Skarbówka” wśród najlepszych

14

Urząd Skarbowy w Świdnicy jest drugim na Dolnym Śląsku najbardziej przyjaznym urzędem skarbowym. To już XII edycja konkursu organizowanego przez Business Centre Club przy współudziale Ministerstwa Finansów. 23 czerwca 2014 roku odbyło się spotkanie Loży Dolnośląskiej BCC, podczas którego nagrodzono laureatów konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”. Na Dolnym Śląsku pierwsze miejsce zajął Urząd Skarbowy w Jaworze.

 Krystyna Bobrowicz - Walkowska

Krystyna Bobrowicz-Walkowska, naczelnik US w Świdnicy

Od pierwszej edycji, misją konkursu jest promowanie oraz wyróżnianie wysokich standardów obsługi klienta, jak również tworzenie między administracją skarbową a przedsiębiorcami relacji charakteryzujących się życzliwością i profesjonalizmem. Przedsięwzięcie organizowane przez Business Centre Club przy współudziale Ministerstwa Finansów wsparły w tym roku organizacje zrzeszające pracodawców i przedsiębiorców: Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich, Dolnośląska Izba Gospodarcza, Związek Pracodawców Polska Miedź, Zachodnia Izba Gospodarcza, Sudecki Związek Pracodawców, Zrzeszenie Handlu i Usług oraz Związek Pracodawców Dolnego Śląska.

 W tegorocznej dolnośląskiej edycji z 18 urzędów skarbowych biznesmeni wskazali 3 placówki, które zasłużyły na tytuł „Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy” oraz 2, które zostały wyróżnione.

 W XII edycji konkursu pierwsze miejsce na Dolnym Śląsku zdobył US w Jaworze. Miejsce drugie zajął US w Świdnicy, natomiast miejsce trzecie – US w Nowej Rudzie. Wyróżnienie zdobyły US w Bolesławcu oraz US w Trzebnicy. Dla Świdnickiej placówki to już trzecie wyróżnienie z rzędu.