Strona główna Wydarzenia Świdnica Świdniccy sportowcy nagrodzeni

Świdniccy sportowcy nagrodzeni

3

Prezydent Świdnicy Wojciech Murdzek nagrodził w niedzielę, 22 czerwca na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji najbardziej uzdolnionych świdnickich sportowców, którzy błysnęli formą w 2013 roku.

 Dni-Świdnicy-2014-3

foto Teraz Sudety

Nagrody indywidualne dla zawodników: w wysokości 1.500 zł dla Jerzego Brzostowskiego – taekwon-do – Uczniowski Klub Sportowy Taekwon – do „Gryf”;

w wysokości po 1.000 zł dla:

Mateusza Kałużyńskiego  – taekwon – do – Uczniowski Klub Sportowy Taekwon – do „Gryf”,

Kingi Czech – boks – Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica;

w wysokości po 700 zł dla:

Patryka Salamona – piłka nożna – Klub Piłkarski „Polonia – Sparta” Świdnica,

Grzegorza Borowego – piłka nożna – Klub Piłkarski „Polonia – Sparta” Świdnica,

Bartłomieja Skowrońskiego – piłka nożna- Klub Sportowy „Stal”,

Kamila Halickiego – modelarstwo lotnicze – Aeroklub Ziemi Wałbrzyskiej,

Łukasza Halickiego – modelarstwo lotnicze – Aeroklub Ziemi Wałbrzyskiej,

Zuzanny Antoniak – jeździectwo – Klub Jeździecki Biały Las

Nagrody zespołowe dla zawodników:  w wysokości 1.400 zł (po 700 zł) dla zespołu tańca towarzyskiego Dance Team w składzie:

Anna Wojas,

Tomasz Wojas;

w wysokości 2.300 zł (po 575 zł) dla drużyny seniorów w piłce ręcznej Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej „Świdnica” w składzie:

Mateusz Piędziak,

Kamil Rogaczewski,

Krzysztof Misiejuk,

Andrzej Brygier;

w wysokości 2.400 zł (po 400 zł) dla drużyny juniorek w piłce siatkowej Miejskiego Klubu Siatkówki „Świdnica” w składzie:

Alicja Krusiewicz,

Natalia Bernaciak,

Marta Gezella,

Natalia Gezella,

Ewa Woźniak,

Karolina Olczyk.

Nagrodę dla trenera prowadzącego szkolenie w wysokości 1.000 zł dla Waldemara Zdebskiego – taekwon – do – Uczniowski Klub Sportowy Taekwon – do „Gryf”.

Nagrody za całokształt dla osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej w wysokości po 1.400 zł dla:

Władysława Wołosza – boks – Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica,

Elżbiety Gaszyńskiej – piłka siatkowa – Miejski Klub Siatkówki „Świdnica”,

Mariana Rolskiego – sport motorowy – Automobilklub Sudecki;

Wyróżnienie – upominek rzeczowy do kwoty 1.400 zł – dla drużyny rocznika 2003 w piłce nożnej Uczniowskiego Klubu Sportowego „Gryf” Świdnica w składzie:

Bartosz Doliński,

Oskar Leśniak,

Fabian Tragarz,

Ksawery Istelski,

Jan Koczut,

Rafał Dzidek,

Hubert Konstanty,

Mateusz Trzciński,

Jakub Jaworski,

Kacper Komar,

Janusz Zalewski,

Igor Rajca,

Kacper Stachurski