Strona główna Wydarzenia Podwieczorek dla seniora

Podwieczorek dla seniora

0

W najbliższą niedzielę, 15 czerwca 2014, Galeria Świdnicka zaprasza na godz. 16.00 wszystkich seniorów na wspólny, tradycyjny podwieczorek. Artystycznym występom towarzyszyć będzie słodki poczęstunek. Miła atmosfera jak zawsze gwarantowana.

SENIOR

Tym razem w programie miedzy innymi taneczne widowisko w wykonaniu zespołu „Krąg”, prowadzonego przez Marię Skiślewicz i Wojciecha Skiślewicza. Tym razem młodzież z zespołu zaprezentuje tańce lubelskie, wiązankę polską i polkę.

Pomiędzy pokazami „Kręgu” – gwiazdy popołudnia, czyli pensjonariusze Domu Dziennego Pobytu, którzy zaprezentują tańce w swoim wykonaniu. To kolejny występ seniorów na scenie w Galerii – w wolnym czasie to właśnie teatr, kabaret i taniec są ich pasją.

Całość zakończą młodzi soliści ze Studia Artystycznego KHATARSIS. Podopieczni Tomasza Sochackiego wystąpią w programie “Największe światowe przeboje”. Będzie można usłyszeć piosenki między innymi Whitney Houston, Arethy Franklin, Eurythmics i Erica Claptona.

– Imprezy dla seniorów stały się już tradycją w Galerii Świdnickiej. To nasza wspaniała, wierna i wypróbowana publiczność, która potrafi się fantastycznie bawić. Dla młodzieży będzie to zaś podsumowanie dokonań całego roku. Zapraszam serdecznie na niedzielny występ – mówi Beata Moskal-Słaniewska z Galerii Świdnickiej.