Strona główna Sport Jeździectwo Niemcy od początku do końca na czele

Niemcy od początku do końca na czele

0

Po konkursie Pucharu Narodów na hipodromie w Morawie po raz kolejny zabrzmiał hymn Niemiec. Reprezentacja Niemiec prowadziła już od pierwszego dnia (po próbie ujeżdżenia) z różnicą ponad 30 punktów do Wielkiej Brytanii. Dla miłośników WKKW z pewnością nie jest to dużym zaskoczeniem, ponieważ w składzie drużyny niemieckiej była „złota trójka” ostatnich Igrzysk Olimpijskich: Michael Jung, Dirk Schrade i Sandra Auffarth.

stragona

Drugie miejsce należy do drużyny z Wielkiej Brytanii, która tym samym obejmuje prowadzenie w ogólnej klasyfikacji cyklu Pucharu Narodów 2014. Trzecie miejsce w CIC03*-NC zajęła reprezentacja Holandii z łącznym wynikiem 253,50 punktów karnych.

 

W klasyfikacji indywidualnej również prowadzą reprezentanci Niemiec. Próba skoków przez przeszkody nie miała wpływu na zmianę wyników. Pierwsze miejsce zajął Michael Jung łącznym wynikiem po wszystkich próbach 35,40 punktów karnych, drugie Dirk Schrade (43,20 pkt), trzecie Sandra Auffarth (44,20 pkt). Z Polskiej ekipy najlepszy był Wiesław Nowak reprezentujący barwy gospodarza zawodów – Klubu Jeździeckiego Stragona Strzegom, kończąc z finalnym wynikiem 93 punktów.

 

Poprzedni artykułPrymusi z nagrodami
Następny artykułHodowali konopie, teraz posiedzą