Strona główna Wydarzenia Świdnica Prymusi z nagrodami

Prymusi z nagrodami

0

Po raz trzeci Galeria Świdnicka zaprosiła zdobywców świadectw z czerwonym paskiem po odbiór nagród. Jak co roku dla każdego prymusa, który pomiędzy 10.00 a 12.00 w niedzielę, 29 czerwca odwiedził galerię, był do odebrania bilet do kina na seans w technologii 3D oraz kupon na pyszne lody w kawiarni Choice. Ale nie tylko. Dla pierwszych 50 osób przygotowano płyty z muzyką – między innymi najnowszy album Dawida Kwiatkowskiego, ostatni album Michaela Jacksona czy przeboje z serialu „Violetta”. Dla kilkunastu osób były także zaproszenia na kursy językowe do Licencjonowanej Szkoły Języków Obcych Mała Lingua & Lingua Teens Space, filia Świdnica – bezpłatne lub z możliwością skorzystania z rabatów.

prymusi 1

W sumie ponad 130 osób odebrało upominki. Dla najlepszych były jeszcze dodatkowe niespodzianki – kupony wartości 100 zł do salonu EMPIK. Zgodnie z obietnicą, otrzymały je 3 pierwsze osoby, które zgłosiły się do stoiska PRYMUSI, a które uzyskały w minionym roku szklonym średnią powyżej 5,5. Były to Anna Natanek ze Szkoły Podstawowej w Lutomi Dolnej, Kinga Kępa ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Świdnicy oraz Julia Słobodzian ze Szkoły Podstawowej nr 105 w Świdnicy. Dwa dodatkowe talony za najwyższą uzyskaną średnią otrzymały także Maja Kozłowska ze Szkoły Podstawowej w Pszennie, która uzyskała imponującą średnią 6,0 oraz Kasia Skrzynecka ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Świdnicy, która zdobyła w minionym roku szkolny średnią 5,94.

– Za solidną pracę należy się wyróżnienie, stąd zwyczaj wręczania upominków przez Galerię Świdnicką najlepszym uczniom. Chcemy, by dla nich wakacje rozpoczęły się szczególnie miło – mówi Beata Moskal-Słaniewska.

Wśród wyróżnionych nie zabrakło uczniów z całego powiatu świdnickiego – byli przedstawiciele Żarowa, Jaworzyny, Marcinowic, Wir czy Pszenna, nie zabrakło reprezentantów szkół w Lutomii, Grodziszczu czy Witoszowie. Choć oczywiście najwięcej dziewcząt i chłopców to mieszkańcy Świdnicy. Zgłosili się prymusi ze wszystkich rodzajów szkół – podstawowych, gimnazjalnych i ponadpodstawowych. Przed nimi i wszystkimi innymi uczniami dwa miesiące wakacji. Życzymy, by były udane i pogodne.