Strona główna Temat dnia Kukiz i Kowalska na dniach Jaworzyny Śląskiej

Kukiz i Kowalska na dniach Jaworzyny Śląskiej

6

Koncerty Pawła Kukiza z zespołem Piersi i Kasi Kowalskiej będą głównymi atrakcjami Dni Jaworzyny Śląskiej. Święto miasta potrwa rozpoczyna się już jutro, 6 czerwca i potrwa dwa dni.

Kasia Kowalska

Główną areną wydarzeń będzie stadion miejski. Pierwszą z gwiazd Dni Jaworzyny Śląskiej 2014 będzie „Kukiz i Piersi”, czyli nowy projekt muzyczny Pawła Kukiza. Koncert w Jaworzynie będzie jednym z pierwszych po wydaniu nowej płyty zespołu, planowanej na maj. ”Kukiz i Piersi” na scenie zaprezentują się w piątek, 6 czerwca.

Kolejną atrakcją Dni Jaworzyny Śląskiej będzie sobotni koncert artystki, która na muzycznej scenie obecna jest od lat 90-tych, a ma w swoim dorobku muzycznym wiele znanych wszystkim przebojów – Kasi Kowalskiej.

Oprócz gwiazd estrady na scenie nie zabraknie występów lokalnych artystów i reprezentantów stowarzyszeń oraz organizacji: zespołów muzycznych, tanecznych, wokalistów. Uczestnicy zabawy będą mogli skorzystać z szerokiej gamy urządzeń rozrywkowych. W sobotę przygotowany zostanie także specjalny blok zabaw i konkursów dla najmłodszych.

/UM Jaworzyna Śląska/

Poprzedni artykułRada Miejska o bezpieczeństwie i śmieciach
Następny artykułDziewczyny powalczyły na piachu