Strona główna Bez kategorii Gwiazdy kontra samorząd

Gwiazdy kontra samorząd [FOTO]

0

Niesamowita zabawa i uśmiech na twarzy młodych adeptów futbolu. Czwartek, 12 czerwca był wyjątkowym dniem dla początkujących piłkarzy Polonii-Stali Świdnica, którzy wzięli udział w warsztatach piłkarskich przeprowadzonych przez Agencję Sportową AS35. Daniem głównym był jednak Mecz Gwiazd i Samorządowców, w którym na głównej płycie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zobaczyliśmy m.in.: Janusza Gola, Dariusza Sztylkę, Remigiusza Jezierskiego, Sebastiana Boneckiego, Adriana Błęda, piosenkarza Libera i starostę Zygmunta Worsę, wiceprezydenta Świdnicy Ireneusza Pałaca i senatora Wiesława Kiliana.

017

Impreza zorganizowana przez Remigiusza Jezierskiego, Agencję Sportową AS35, Miasto Świdnica, Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, a także Okręgowy Związek Piłki Nożnej Wałbrzych rozpoczęła się od warsztatów piłkarskich z młodymi adeptami futbolu trenującymi na co dzień w barwach Polonii-Stali Świdnica. Młodzi zawodnicy mieli okazję zademonstrować swe umiejętności pod okiem byłych piłkarzy polskiej ekstraklasy Remigiusza Jezierskiego oraz Dariusza Sztylki. Było wiele zabawy, a uśmiech i radość nie schodziły z twarzy dzieciaków.  Nie brakowało też konkursów podczas których uczestnicy zostali nagradzani gadżetami (piłkami z autografami znanych piłkarzy i okolicznościowymi koszulkami) przygotowanymi specjalnie na tę okazję przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Wałbrzychu.

Na deser odbył się Mecz Gwiazd i Samorządowców. W ekipie Gwiazd na murawie zobaczyliśmy m.in.: Janusza Gola, Sebastiana Boneckiego, Adriana Błęda, Remigiusza Jezierskiego, Dariusza Sztylkę, Jarosława Lato, piosenkarza Libera, Jarosława Solarza, Dariusza Filipczaka, dziennikarza sportowego Roberta Skrzyńskiego, czy też senatora Wiesława Kiliana. Ekipę Samorządowców tworzyli przedstawiciele administracji na czele ze starostą Zygmuntem Worsą, wiceprezydentem Świdnicy Ireneuszem Pałacem oraz dyrektorem I LO w Świdnicy Robertem Kaśkowem. Choć wynik tego dnia był sprawą drugorzędną, to zawodnicy obu zespołów starali się udowodnić swoją wyższość. Niespodzianki nie było, na finiszu lepsze okazały się Gwiazdy zwyciężając 9:3.  

Zdjęcia Łukasz Kufner

Poprzedni artykułMundurowi zapraszają na festyn
Następny artykuł„Muzyczny Deptak” na Zawiszowie