Strona główna Wydarzenia Mundurowi zapraszają na festyn

Mundurowi zapraszają na festyn

1

Organizacje  związkowe służb mundurowych oraz ratownictwa medycznego powiatu świdnickiego  z Policji,  Straży Pożarnej, Służby Więziennictwa, Straży Miejskiej oraz  Pogotowia  Ratunkowego już po raz  III organizują festyn rodzinny. Start o godzinie 14.00,  14 czerwca na stadionie OSiR-u w Świdnicy.

   Festyn 2014

Jest  to  jedyna tego typu impreza organizowana na Dolnym Śląsku. Biorą w niej udział wszystkie służby mundurowe i ratownicze działające na terenie naszego powiatu. Celem festynu jest propagowanie zdrowego stylu życia poprzez  gry, zabawy o różnorodnym charakterze promujące aktywny styl życia rodzinnego – skierowany do dzieci, młodzieży i ich rodziców.

Dla najmłodszych, młodzież z Jaworzyny Śląskiej przygotuje dużo zabaw i konkursów: plastycznych, muzycznych i zręcznościowych. O godz. 16. 00 planowany jest „zryw wolnych serc” w ramach Ogólnopolskiego Głosu Profilaktyki. Przez 60 sekund wykonamy wspólny gest w centralnych punktach miast  i miasteczek, wielkich aglomeracji i maleńkich wsi – każdy na miarę swoich możliwości – razem – we wspólnocie obywatelskiej i społecznej – w tym samym czasie w całym kraju – 14 czerwca 2014 roku punktualnie o godz. 16.00.

Dodatkowo w tym dniu będziemy zbierać fundusze na wyjazd naszych kolegów strażaków na sportowe mistrzostwa świata służb mundurowych w Stanach Zjednoczonych.

 

                     Prezydium

Zarządu Terenowego

NSZZ Policjantów w Świdnicy

Poprzedni artykułCo grają w kinie? [REPERTUATR]
Następny artykułGwiazdy kontra samorząd [FOTO]