Strona główna Bez kategorii Znajdź pracę na wakacje!

Znajdź pracę na wakacje!

8

Blisko 300 ofert pracy wakacyjnej czeka na młodych świdniczan. Oferty skierowane są przede wszystkim do osób w wieku 18-25 lat, a będzie je można poznać już 5 czerwca podczas Targów Pracy dla Młodzieży w siedzibie Sudeckiej Izby Przemysłowej i Handlowej.

gotowanie 4

Zdjęcie ilustracyjne

Ochotnicze Hufce Pracy, Powiatowy Urząd Pracy i firmy pośrednictwa pracy zebrały propozycje wakacyjnego zatrudnienia w całej Polsce i za granicą. Około 70 ofert dotyczy pracy w kurortach nadmorskich. – Część propozycji dotyczy zatrudnienia na umowę na całe wakacje lub na wybrane tygodnie czy turnusy od końca czerwca do końca września – wylicza Lucyna Olbrycht ze świdnickiego PUP-u. Młodzież może liczyć na pracę kelnera, pomocy kuchennej, opiekuna na kolonii, pakowacza, sortownika, hostessy, sprzedawcy. Nie są wymagane szczególne doświadczenia ani wykształcenie. Cześć pracodawców zapewnia zakwaterowanie i wyżywienie. Za miesiąc można zarobić od 1680 do 2100 złotych brutto, choć praca na pewno nie będzie lekka.

Podczas targów zostanie także zaprezentowana oferta zatrudnienia na stałe i za granicą, głównie w Holandii. Tragi rozpoczną się 5 czerwca o godzinie 10.00 i potrwają do 13.00. Miejsce: Sudecka Izba Przemysłowo-Handlowa, Rynek 1A, Świdnica.

asz

Targi mlodziez 2014 (2)

Poprzedni artykułPrawo do szczęścia to… [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]
Następny artykuł315 spełnionych marzeń