Strona główna Bez kategorii H&M głównym najemcą w Blackrock Arenie

H&M głównym najemcą w Blackrock Arenie

17

Znana sieć sklepów odzieżowych H&M będzie wiodącym najemcą galerii handlowej, jaka powstanie w Zaułku Świętokrzyskim w Świdnicy. Będzie to największy i jednocześnie pierwszy tej marki salon w mieście. Lista pozostałych, jakie znajdą się w obiekcie pozostaje jeszcze tajemnicą. 

a

– H&M zajmie dwukondygnacyjny lokal o powierzchni ponad 1,5 tys.mkw. Salon będzie zrealizowany według najnowszej aranżacji i zaoferuje klientom pełną gamę produktów tej marki – mówi Ireneusz Myśliwiec z MM Consulting, firmy odpowiadającej za komercjalizację obiektu. Firma prowadzi zaawansowane rozmowy z pozostałymi zainteresowanymi i na dniach mają być już znani pozostali najemcy. – Obuwie, drogeria, jubiler, RTV, odzież męska, sklep spożywczy, kawiarnia czy bank. Takie branże pojawią się w galerii – stwierdza. Nie zabraknie również restauracji typu fast-food i wszystko na to wskazuje, że będzie to długo oczekiwana przez świdniczan sieć.

Inwestor, spółka Blackrock Properties, pozwolenie na budowę otrzymał już kilka tygodni temu, jednak prace mają się rozpocząć jesienią. Przewidywany termin zakończenia budowy to I kwartał 2016 roku. Powierzchnia całkowita obiektu wyniesie około 17,5 tys.mkw z czego 8,5 tys. stanowić będzie powierzchnia handlowa. Galeria składać się będzie z 3 kondygnacji handlowych (-1, 0 i +1), z parkingiem na poziomie -2 oraz częścią biurową na poziomie +2.

NM