Strona główna Bez kategorii Co to, gdzie to? Zagadka nr 92.

Co to, gdzie to? Zagadka nr 92. [KONKURS]

0

Odpowiedź na pytanie, co przedstawia zdjęcie zaprezentowane w ubiegłym tygodniu, nie była trudna. Jednak przypominamy, że szanse na nagrodę maja osoby, które nie tylko wskażą obiektu, ale również znajda jak najwięcej ciekawych informacji o jego historii. Tym razem zwycięzcą jest pani Małgorzata Karamara, która otrzymuje zaproszenie na dowolnie wybrany film do świdnickiego kina Cinema 3D. Gratulujemy!

Przed nami zagadka numer 92.

20140225_135346

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres [email protected] do soboty, 10 maja 2014. W tytule proszę wpisać “Co to, gdzie to? Zagadka nr 92”, w treści odpowiedź na pytanie, imię i nazwisko, nr telefonu (do wiadomości Redakcji) oraz zgodę na publikację imienia i nazwiska. Pod odpowiedzią należy podać źródła, z jakich Państwo korzystali. Zwycięzca zostanie ogłoszony 11 maja na portalu Swidnica24.pl. Kolejna zagadka za tydzień. Zapraszamy do zabawy.

Odpowiedź na zagadkę nr 91:

zagadka 91

Na zdjęciu uwieczniono kościół św. Józefa z Bystrzycy Dolnej. W XIX wieku poza południową granica cmentarza wzniesiono pierwotnie ewangelicki, a obecnie katolicki kościół pw. św. Józefa Oblubieńca. W ołtarzu głównym znajduje się jego figura.