Strona główna Wydarzenia Biżuteria na Dzień Matki

Biżuteria na Dzień Matki [WYNIKI KONKURSU]

3

Kilkadziesiąt zgłoszeń wpłynęło na nasz konkurs organizowany z okazji Dnia Matki. Teksty były zarówno wruszające, piękne, jak i zabwane. Jury nagrodziło 3 najciekawsze wypowiedzi.

12ae5ab3643a23b45082746907cfc41458ba0cbd

 

I miejsce

Kocham swoją mamę bo jest moją MAMĄ.. najpiękniejsze i najcenniejsze słowo każdego człowieka a jednocześnie najważniejsza kobieta każdej osoby istniejącej na ziemi. To ona daje wsparcie, zaufanie, tą niezastąpioną miłość której nie da nikt inny. Jest jedną, jedyną i niepowtarzalną osobą z którą jest się zawsze. To ona potrafi pocieszyć w przykrych sytuacjach i otrzeć łzę na policzku, to ona zawsze podtrzyma na duchu, to ona nie pozwoli aby działa nam się jakakolwiek krzywda. Jest po prostu niezastąpiona. Miłość własnej mamy jest czym co sprawia że aż chce się żyć. Jest zawsze wtedy kiedy jej potrzebujemy. Składam najserdeczniejsze życzenia mojej wspaniałej Mamie jednocześnie życząc jej wszystkiego co sobie tylko zapragnie. Pamiętaj będę z Tobą zawsze i kocham Cię z całego serca.

/Katarzyna Szczybura/

 

II miejsce

Kocham swoją mamę, bo dzięki niej żyję. Jest ze mną przez całe moje życie. Wspierała mnie kiedy szedłem do pierwszej klasy, była ze mną kiedy chorowałam, kładła spać, zmieniała pieluchy, karmiła.. Dziękuję za rodzeństwo, wspólne wakacje oraz śniadania do szkoły, pierwsze buty piłkarskie. Wiem, że zawsze mogę na nią liczyć. Jest bardzo wyjątkowa, gdyż odznacza się niewątpliwą opiekuńczością. Chociaż czasami nawet mnie to drażni, to kocham ją najmocniej na świecie, bo wiem, że oddałaby za mnie życie.

/Ryszard Tyndel/

 

III miejsce

Kocham swoją mamę, bo… Dla mnie nie ma „bo”. Kocham Ją za NIC, bo nie kocha się za COŚ. Kocham swoją mamę Bezinteresowną miłością. Kocham, bo jest moją MAMĄ.

/Marta Chrząszcz/