Strona główna Bez kategorii Nakręcili film, walczą o boisko

Nakręcili film, walczą o boisko

2

Przygotowali scenariusz, nakręcili i film i chcą zdobyć jak najwięcej głosów, by wreszcie mieć boisko z prawdziwego zdarzenia. Dzieci, rodzice i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Bystrzycy Górnej wzięli sprawę nowego miejsca do gry we własne ręce.

kolorowe boiska

To już ósma edycja konkursu “Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga”, który organizuje producent farb Śnieżka pod patronatem ministerstwa sportu. W zmaganiach walczą szkoły z całej Polski, które albo nie mają własnego boiska, albo jest ono w złym stanie technicznym. Warunkiem było nakręcenie autorskiego filmu, tzw. LipDub. To nagranie ściśle powiązane z muzyką i złożone z jednego, długiego ujęcia. W Bystrzycy w rolę “operatora” wcieliła się jedna z uczennic, która do głowy miała umocowana kamerę GoPro. W filmie udział wzięli uczniowie, którzy zaprezentowali sportowe zabawy. Jedną z ról zagrał prawdziwy balon na ogrzane powietrze, który na finał przeleciał nad budynkami. Autorzy filmu: Krzysztof Zapart, Natalia Chwistek, Wiktoria Paruch, Maciej Siedlarz, Filip Kmera, Emil Migas, Damian Stankiewicz, Paweł Prask, Jakub Chwistek, Patryk Paruch.

Głosowanie przez internet rusza już dzisiaj i potrwa do 22 czerwca. Będzie podzielone na cztery tury. Nagroda główna jest nowe boisko, ale dla laureatów II i III miejsca także przewidziano atrakcyjne upominki. Głosować można pod adresem:

www.koloroweboiska.pl