Strona główna Bez kategorii Świdnickie Gryfy bez barier

Świdnickie Gryfy bez barier

0

„Świdnickie Gryfy” to najważniejsza nagroda gospodarcza w Świdnicy przyznawana od 2005 roku. Nagroda ta ma na celu wyróżnienie, a także promowanie firm i przedsiębiorstw działających w mieście. Tegoroczna edycja zostanie wzbogacona o nową kategorię – Gryf Bez Barier.

 Świdnicki Gryf 2013 (1)

Jest to specjalne wyróżnienie dla przedsiębiorców, którzy swoimi działaniami sprzyjają aktywizacji zawodowo-społecznej osób z wszelkimi niepełnosprawnościami. Uważamy, że ta nagroda przyczyni się do wyznaczenia nowych trendów w zakresie społeczeństwa integracyjnego. Czym będziemy bardziej różnorodni, tym będziemy – jako świdniczanie – silniejsi –  tłumaczy Adrian Furman, podinspektor ds. osób niepełnosprawnych w świdnickim MOPS.

 Zgodnie z regulaminem tegorocznej edycji „Świdnickich Gryfów” nowe wyróżnienie przeznaczone będzie dla przedsiębiorców przełamujących bariery i stereotypy dotyczące niepełnosprawności w szczególności w dziedzinach:

  • obsługi klienta,
  • zatrudnienia,
  • funkcjonalnych zmian architektonicznych,
  • relacji z innymi podmiotami.

Preferowane będą działania wykraczające poza wymogi przepisów prawnych, a sprzyjające osobom niepełnosprawnym.

Zgłoszeń, które będą oceniane przez kapitułę, mogą dokonać sami przedsiębiorcy. Wypełnione ankiety można przesyłać do 15 maja 2014 r. na adres: [email protected].

 Ankietę oraz regulamin konkursu można znaleźć na stronie www.swidnickigryf.pl.

/UM w Świdnicy/

 

 

Poprzedni artykułTruskawkowe eliminacje, odsłona druga [VIDEO]
Następny artykułCo to, gdzie to? Zagadka nr 90 [KONKURS]