Strona główna Sport Piłka nożna Rusza czwarta edycja LLPN w Jaworzynie Śląskiej

Rusza czwarta edycja LLPN w Jaworzynie Śląskiej

0

Zapraszamy wszystkich amatorów piłki nożnej do wzięcia udziału w IV edycji Letniej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Jaworzyny Śląskiej. Mecze będą rozgrywane na boisku szkolnym, a cała liga potrwa od maja do końca czerwca 2014 roku.

 piłka nożna

W każdej drużynie możne znajdować się od 5 do 10 graczy, na boisku występuje 4 zawodników z pola plus bramkarz. Czas gry 2 x 20 minut, mecze będą rozgrywane w piątki w godzinach 18.00 – 20.00 oraz w poniedziałki. Lista miejsc ograniczona.

Zapraszamy zespoły amatorskie, jak i zawodowo grających w piłkę nożną zawodników z powiatu świdnickiego. Jak zawsze cenne i atrakcyjne nagrody, wybieramy na bieżąco: zawodnika meczu, zawodnika kolejki, zawodnika miesiąca. Będzie prowadzona strona www ligi LLPN oraz klasyfikacja na najlepszego strzelca i zawodnika IV edycji LLPN. Na zakończenie ligi nagrody i puchary dla wszystkich zespołów uczestniczących w rozgrywkach. Zapisy chętnych drużyn i więcej informacji pod numerem 534-580-152 lub na stronie ligi w komentarzach www.fairplaygame.futbolowo.pl do końca kwietnia. Zapraszamy – informuje Andrzej Zadziorski.

Poprzedni artykułWielka wymiana czyli Re-Style powraca
Następny artykułOfensywa przedwyborcza ruszyła