Strona główna Bez kategorii Wielka wymiana czyli Re-Style powraca

Wielka wymiana czyli Re-Style powraca

7

Po prawie dwuletniej przerwie znów będzie można wymienić się ubraniami. W wiosennych porządkach i wietrzeniu szaf pomogą Stowarzyszenie Kobiet i Świdnicki Ośrodek Kultury.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zdjęcie archiwalne

Tegoroczna edycja Re – Style, tym razem pod hasłem „ReStyle. MyStyle.” rusza 26 kwietnia ( sobota) o godzinie 12.00 w Klubie Bolko w Świdnicy. – Tradycyjnie zapraszamy mieszkańców naszego miasta do nieodpłatnego udziału w wymianie ubrań i akcesoriów. Do dyspozycji  uczestników  będą przygotowane przez nas stoły i girlandy wieszaków nad głowami – zachęcają organizatorzy.

Tegorocznym atrakcjom towarzyszącym przyświeca idea wyrażania siebie, swojej indywidualności, energii i fantazji. Każdy będzie mógł uczestniczyć w zajęciach Zumby lub wziąć udział w sesji jogi. Będzie można także skorzystać z konsultacji ze stylistami fryzur. Finałem akcji będzie rozwiązanie konkursu fotograficznego na wiosenną stylizację po hasłem: „Re Style. My Style.Od tej wiosny jestem w 100% sobą!”. Wygraną w konkursie jest  sesja fotograficzna .

 W „Strefie Plotek” uczestnicy będą mogli napić się świeżych soków warzywno-owocowych oraz skosztować zdrowych smakołyków. Natomiast grupa „Mamuśki. Świdnica i okolica“ zachęca do wzięcia udziału w wymianach ubranek dziecięcych podczas ReStyle.

W czasie akcji organizatorzy oferują także nieodpłatną opiekę nad dziećmi.

.