Strona główna Bez kategorii Komu 1% podatku? Pomóż Emilce Pawlak!

Komu 1% podatku? Pomóż Emilce Pawlak!

1

Ostateczny termin złożenia zeznania podatkowego za 2013 rok mija 30 kwietnia. Przy wypełnianiu formularza warto pamiętać o wyborze organizacji pożytku publicznego, której chcemy przekazać 1% podatku. Przekazanie 1% nie wymaga żadnego wysiłku. Wystarczy wypełnić odpowiednią rubrykę w zeznaniu podatkowym, pieniądze na wskazane konto przekaże Urząd Skarbowy. Jakiej organizacji pożytku ze Świdnicy i okolic można podarować skromną część podatku? Kogo wesprzeć w idei pomagania? Podobnie jak w ubiegłych latach czekamy na zgłoszenia, a informacje będą publikowane w każdą sobotę do 24 kwietnia 2014 roku. Dane organizacji lub osoby, można przesyłać na adres [email protected] Prosimy o załączenie krótkiej informacji o organizacji lub osobie wraz ze zdjęciem oraz nr KRS.

Emilka

Pomóż Emilce Pawlak!

Emilka przyszła na świat 31 lipca 2010r. w ciężkiej zamartwicy okołoporodowej. Jest wcześniakiem z 31 tygodnia ciąży. Lekarze neonatolodzy zrobili wszystko co w ich mocy, aby ją uratować, teraz mówią – to naprawdę CUD, że Emilka żyje. Ale jej życie to nieustanna walka o to, by w przyszłości zdarzył się kolejny CUD – aby mogła zobaczyć otaczający ją świat, mamę, tatę, aby dzięki znormalizowanemu napięciu mięśniowemu mogła chwycić zabawki w rączki.
Emilka cierpi na ciężkie mózgowe porażenie dziecięce, postać czterokończynową spastyczną, zanik nerwu wzrokowego, padaczkę lekooporną, zwyrodnienie torbielowate mózgu. Nie siedzi, nie chodzi, nie obraca się. Ogromną szansą na jej rozwój jest kompleksowa rehabilitacja, wspomagające metody rozluźniania mięśni oraz wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne.
Dzięki dotychczasowej ciężkiej i systematycznej pracy malutkimi kroczkami brniemy do przodu. Wierzymy, że uda nam się osiągnąć wiele, a przede wszystkim zmniejszyć jej ból i cierpienie… przecież jest taka malutka… dla świata jest dzieckiem jednym z wielu, dla nas jest całym światem!
Ofiarowane przez Was pieniążki zostaną przeznaczone w całości na leczenie i rehabilitację Emilki. Jednocześnie składamy podziękowania wszystkim,którzy ofiarowali swoją dotychczasową pomoc.
Rodzice: Agnieszka i Jarosław Pawlak
Telefon kontaktowy: Agnieszka 663 242 668 Strona internetowa Emilki: www.emilkapawlak.pl

Jak możesz pomóc Emilce?

Wpisz w odpowiednie rubryki rocznego zeznania podatkowego nr KRS 0000037904, cel szczegółowy 14691 Pawlak Emilia.

Poprzedni artykułCzary Penelopy: Egzotyczny koktajl
Następny artykułKolejna stłuczka na skrzyżowaniu