Strona główna Sport Piłka ręczna Zmazać plamę i w końcu wygrać

Zmazać plamę i w końcu wygrać

0

Po słabym występie na inaugurację rundy rewanżowej, piłkarzy ręcznych ŚKPR-u Świdnica czeka pierwszy w tym roku występ przed własną publicznością. W sobotę 25 stycznia o godzinie 18.00 Szare Wilki podejmą zamykającą tabelę ekipę AZS-u UMCS-u Lublin.

skpr

Dla świdniczan  będzie to kolejny mecz z kategorii tych o „cztery” punkty. Obecnie ŚKPR zajmuje jedenaste, ostatnie bezpieczne miejsce w tabeli. Dwa punkty zdobyte w tym spotkaniu pozwoliłby na złapanie nieco głębszego oddechu. Rywali nie można lekceważyć, warto nadmienić, że jedyny punkt w rozgrywkach lublinianie zdobyli w pierwszym meczu z ŚKPR-em. We wrześniu w hali Globus padł remis 28:28.
Obok emocji sportowych na widzów czekać będą dodatkowe atrakcje: występy cheerleaderek oraz okazja do zdobycia atrakcyjnych nagród: talonów do pizzerii AgaDare z ulicy Jasińskiego, talonów na torty do cukierni Kasia z ulicy Długiej, zaproszenia do Cinema 3D w Galerii Świdnickiej, karty członkostwa w klubie Condizione w Galerii Świdnickiej oraz specjalne koszulki kibica ŚKPR Świdnica. Trykoty będą do zdobycia w ramach konkursu współorganizowanego z firmą Bel-Pol, największą w Polsce marką specjalizującą się w dystrybucji podłóg i drzwi. Aby wziąć udział w losowaniu koszulek, trzeba wziąć na mecz bilet z poprzedniego spotkania ŚKPR-u w Świdnicy 14 grudnia, mecz z Anilaną Łódź.
I liga piłki ręcznej. ŚKPR Świdnica – AZS UMCS Lublin (sobota, 25 stycznia, godzina 18.00 hala na osiedlu Zawiszów). Bilety: 10 zł normalne, 5 zł ulgowe (młodzież do lat 18).

Poprzedni artykułOficjalnie przystąpią do Aglomeracji Wałbrzyskiej
Następny artykułMaraton w rytmie ZUMBY