Strona główna Kultura Maraton w rytmie ZUMBY

Maraton w rytmie ZUMBY

0

Połączenie tańca i ćwiczeń w rytm muzyki podbija cały świat. Nie inaczej jest w Polsce.  Strzegom po raz pierwszy zaprasza wszystkich amatorów tej formy rekreacji na Maraton Zumba Love Strzegom.  Zabawa rozpocznie się 26 stycznia w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji o godzinie 14.00.

zumba

Zdjęcie UM Strzegom

Prowadzącymi będzie czworo dyplomowanych instruktorów-wykonawców:  Ewa Zapolna, Dagmar Rój, Urszula Puzio i Alicja Janicka.  Impreza będzie okazją do pokazania szerszej publiczności sportu, jakim jest zumba, a także formą promocji miasta Strzegom.  Organizatorkami imprezy są:  Ewa Zapolna i Diana Szwed z fachowa pomocą Strzegomskiego Centrum Kultury oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu.

– Maraton będzie muzyczno-taneczną imprezą roku – uważa współorganizatorka imprezy  Diana Szwed. – W hali OSiR-u w Strzegomiu zagoszczą mieszkańcy z sąsiednich gmin i powiatów, a przede wszystkim dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe z naszej gminy. Do tej pory mieszkanki naszej gminy były raczej widownią, teraz same tworzą piękne widowisko. Szacujemy, że w gminie Strzegom jest do 500 osób uprawiających tę ciekawą dyscyplinę sportu pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Poprzedni artykułZmazać plamę i w końcu wygrać
Następny artykułBędzie zmiana wyroku dla oprawców psa?