Strona główna Sport Piłka ręczna Szału nie ma

Szału nie ma

0

Piłkarze ręczni ŚKPR-u Świdnica przygotowujący się do wznowienia rozgrywek I ligi zakończyli serię gier kontrolnych. Podczas jednodniowego turnieju w Dzierżoniowie podopieczni trenera Terebuna zmierzyli się z miejscową Żagwią, a także otrzaskanym na europejskich arenach białoruskim Meshkovem Brześć.

ŚKPR

Mini turniej rozpoczął pojedynek gospodarzy z Meshkovem. Białorusini wygrali 38:18, w drugim meczu ŚKPR uległ ekipie z Brześcia 18:34 (grano 1×45 minut). W trzecim spotkaniu, którego stawką było drugie miejsce w turnieju Szare Wilki zremisowały z Żagwią 22:22 (grano 2×20 minut) plasując się ostatecznie w tabeli tuż za Meshkovem – Jestem zadowolony zwłaszcza z postawy w pierwszym meczu. Wiadomo, że Brześć  to drużyna z zupełnie innej półki, ale na tym tle nasza gra nie wyglądała źle. Drugi mecz był trochę słabszy, ale za to sporo pograli młodzi zawodnicy – ocenił trener Krzysztof Terebun. W sumie w okresie przygotowawczym świdniczanie rozegrali aż siedem spotkań (3 zwycięstwa, 1 remis, 3 porażki).

Meshkov Brześć – ŚKPR Świdcnia 34:18

ŚKPR: Potocki, Bajkiewicz – K. Rogaczewski (4), Misiejuk (4), Brygier (4), Węcek (2), W. Makowiejew (2), S. Makowiejew (1), Bieżyński (1), Piędziak,  Dębowczyk, Pułka,  Rzepecki, Chaber, P. Rogaczewski, Berezak, Krzaczyński, Motylewski

Żagiew Dzierżoniów – ŚKPR Świdnica 22:22

ŚKPR: Bajkiewicz,  Potocki – Brygier (4), Krzaczyński (3), S . Makowiejew (2), Dębowczyk (2), Motylewski (2), Berezak (2), Chaber (2), Rzepecki (1), Węcek (1), K. Rogaczewski (1), P. Rogaczewski (1), Misiejuk (1), W. Makowiejew, Pułka, Bieżyński, Piędziak

Poprzedni artykułBudżet obywatelski: Które projekty do realizacji?