Strona główna Sport Rozbiegana Świdnica

Rozbiegana Świdnica [FOTO]

2

Sukcesem zakończył się kolejny Bieg Noworoczny organizowany przez Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji. W imprezie, która rozpoczęła się w samo południe w Parku Centralnym wzięło udział ponad 200 śmiałków – fanów sportu i aktywnego spędzania wolnego czasu. Co cieszy w biegu uczestniczyli zarówno najmłodsi, jak i prawdziwi nestorzy.

006

– Super zabawa, można się trochę poruszać i pościgać z innymi zawodnikami, jak podczas zawodów szkolnych. Szkoda tylko, że nie było śniegu, bo byłoby jeszcze ciekawiej – mówi jeden z uczestników Tomek ze Świdnicy. – Fajny dzień dziś Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i Bieg Noworoczny, oby tak częściej – dodaje startująca Julia.  

Łącznie w tegorocznym Biegu Noworocznym uczestniczyło 216 osób – 131 chłopców/mężczyzn i 85 dziewcząt/kobiet. Najwięcej zainteresowania wzbudziła kategoria oldbojów, w której na starcie stanęło 34 mężczyzn i 13 kobiet. Najmłodszym uczestnikiem biegu był niespełna dwuletni Hubert Bobrowski (ur. 28.03.2012r.), najstarszym Józef Żuk (ur. 11.04.1940r.).

Szczegółowe wyniki tegorocznego Biegu Noworocznego w poniedziałek.  

Zdjęcia Łukasz Kufner

Poprzedni artykułZabrakło kart do głosowania!
Następny artykułGra Orkiestra!