Strona główna Kultura Jam Session w Klubie Bolko

Jam Session w Klubie Bolko

1

Wraz z oddaniem do użytku zmodernizowanej „małej sali” w Klubie Bolko. Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w cyklu imprez spod znaku Jam Sessions. Organizatorzy zapowiadają, że tego typu impreza będzie się odbywać  w każdą pierwszą sobotę miesiąca. Pierwsze Jam Session zaplanowano na 1 lutego na godzinę 19.00.

jazz (2)

foto archiwum

REGULAMIN

Jam Session otwiera Zespół Prowadzący, który udostępnia sprzęt (perkusja, instrumenty klawiszowe, wzmacniacz gitarowy i basowy) oraz nadzoruje płynny przebieg imprezy.

Jam Session ma charakter otwarty tj. muzycy mogą dołączyć do zespołu prowadzącego w trakcie grania pod warunkiem, że instrumentalista jest muzykiem świadomym, chcącym wesprzeć muzykę.

Na Jam Session grana jest muzyka improwizowana lub jeśli zgłosi się do Zespolu Prowadzącego osobny skład, istnieje możliwość za uzgodnieniem zagrania własnego materiału w ilości nie przekraczającej 5 utworów.

Obowiązuje zasada: gramy i słuchamy co oznacza wzajemny szacunek do siebie na scenie a także nie przeszkadzanie sobie nawzajem podczas gry.

Osoby nietrzeźwe wprowadzające zamęt i chaos będą wypraszane ze sceny przez członków Zespołu Prowadzącego lub obsługę imprezy.

Poprzedni artykułPiękniejszy świat Beaty: Podkładki pod kubki
Następny artykułTargowisko zmienia wygląd