Strona główna Temat dnia Zagrają wspólnie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Zagrają wspólnie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

3

Połączone siły świdnickich sztabów wspólnie zagrają 12 stycznia podczas 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Świdnicki Ośrodek Kultury, Galeria Świdnicka oraz Telewizja Teletop Sudety będą razem kwestować pod hasłem „Na ratunek”, zbierając środki na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

wosp-1

Atrakcje w ramach 22. Finału WOŚP będą podzielone na dwa bloki – do godziny 16:00 pełen atrakcji i wolontariuszy będzie świdnicki Rynek – po 16:00 w Galerii Świdnickiej odbędą się pokazy artystyczne i licytacje – z dachu Galerii o 20:00 pofrunie do nieba orkiestrowe światełko. Na antenie Telewizji Teletop Sudety od 18:00 będą trwały licytacje fantów na żywo.

– Dwa sztaby Orkiestry – działający przy Świdnickim Ośrodku Kultury oraz przy Telewizji Teletop Sudety będą na bieżąco informować o zebranej w Świdnicy kwocie. Już dziś zaczynamy zbiórkę fantów do licytacji – oprócz przygotowanych atrakcji w postaci lotów balonem, voucherów, wyjątkowych i oryginalny pamiątek, czekamy na Państwa dary – mówi Tomasz Jamróg, dyrektor Świdnickiego Ośrodka Kultury.

Trwa również rejestracja wolontariuszy – zainteresowanych zbiórką prosimy o zgłoszenia na adres [email protected]

Poprzedni artykułCo to, gdzie to? Zagadka nr 72 [KONKURS]
Następny artykułArmia pływaków opanowała Świdnicę [FOTO]