Strona główna Sport Piłka ręczna Pechowa porażka w końcówce meczu

Pechowa porażka w końcówce meczu

1

Sytuacja piłkarzy ręcznych ŚKPR-u Świdnica komplikuje się coraz bardziej. Dziś przegrali kolejny, czwarty już z rzędu mecz, tym razem 27:28 z Ostrovią Ostrów Wielkopolski, mimo że na trzy minuty przed końcem spotkania prowadzili jeszcze dwoma trafieniami.

skpr-61

Żal mi tego meczu. W 40. minucie doprowadziliśmy do remisu, na pięć minut przed końcem znowu było równo. Dwie minuty później byliśmy o dwie bramki z przodu, jednak rywal zaliczył trzy trafienia z rzędu i nie oddał prowadzenia do końca. Nie bez znaczenia były tu kuriozalne decyzję sędziów, ale jeśli nie umiemy grać równo i dobrze przez całe spotkanie, będziemy się martwić o utrzymanie do ostatniej kolejki – podsumował trener ŚKPR-u Krzysztof Terebun.

Ostrovia Ostrów Wielkopolski – ŚKPR Świdnica 28:27 (15:12)

ŚKPR:  Pawlak, Bajkiewicz, Gątko, S. Makowiejew (6), Brygier (4), Misiejuk (4), Piędziak (3), P. Rogaczewski (3), Węcek (2), K. Rogaczewski (2), Motylewski (1), Kaczmarczyk (1), W. Makowiejew (1), Rzepecki, Pułka, Bieżyński, Chaber