Strona główna Sport Siatkówka Do najlepszych wciąż sporo im brakuje

Do najlepszych wciąż sporo im brakuje

1

Bardzo chciały zrewanżować się za porażkę z pierwszej rundy. Ta sztuka się jednak nie udała i siatkarki MKS-u Świdnica po raz drugi w tym sezonie przegrały z SMS-em LO 2 Opole 0:3.

IMG_2493

Od samego początku mecz był wyrównany, a prowadzenie przechodziło z rąk do rąk. W kluczowym momencie pierwszego seta świdniczanki popełniły kilka błędów w rozegraniu, co spowodowało o porażce 22:25. Początek drugiego seta był niemal kopią wyrównanej walki z pierwszej odsłony. Gospodynie później popełniły kilka rażących błędów, które praktycznie przesądziły o przegranej w drugim secie. Nasze siatkarki grały bez większej wiary w odwrócenie losów tej partii i w efekcie przegrały 18:25. W trzeciej odsłonie wynik był znacznie lepszy niż gra. Zaczęło się od prowadzenia MKS-u 6:1. Rywalki dość szybko jednak opanowały sytuację i doprowadziły do remisu po 15. Od tego momentu podopieczne Marka Olczyka nie grały dobrze w praktycznie żadnym elemencie siatkarskiego rzemiosła przegrywając 20:25, a całe spotkanie 0:3.

MKS Świdnica – SMS LO 2 Opole 0:3 (22:25, 18:25,20:25)

MKS: Gancarz, Krusiewicz, Bernaciak, Sadowska, Małodobra, Skalska, Szczurek, N. Gezella, Druciak, Woźniak