Strona główna Temat dnia Muse w Cinema 3D

Muse w Cinema 3D [KONKURS]

0

Cinema3D oraz zespół Muse zapraszają wszystkich fanów rockowego grania na wyjątkowy koncert – „Muse – Live at Rome Olympic”.

 MUSE

To z pewnością największe wydarzenie muzycznego tego roku. Pomysł z wykorzystaniem technologii 4K spowodował, że koncert ten stał się pierwszym zarejestrowanym w Ultra High Definition wydarzeniem tego typu w historii. Widzowie w kinie mogą po raz pierwszy doświadczyć pełnego spektrum wizualnego.

Zagrany 6 lipca 2013 roku w Rzymie koncert to nie tylko wspaniała muzyka, ale pokaz pirotechniczny, filmowy i teatralny w jednym. Występ filmowała specjalna ekipa, zaś nad publicznością latały specjalne zdalnie sterowane kamery.

Podczas koncertu Zespół zaprezentował 20 piosenek, w tym hity z ich najnowszego albumu The 2nd Law i starsze przeboje (Uprising, Supermassive Black Hole, Time Is Running Out, Starlight oraz kultowego Plug-In Baby).

Pokazy odbędą się w:

– piątek, 13.12.2013 – godz. 18.00

– sobotę, 14.12.2013 – godz. 20.00

– niedzielę, 15.12.2013 – godz. 16.00

Dla naszych Czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie do kina Cinema 3D na koncert zespołu MUSE. Aby je zdobyć wystarczy napisać dlaczego zaproszenie powinno trafić właśnie do ciebie. Na odpowiedzi czekamy pod adresem [email protected] do 12 grudnia do godziny 12.oo. W temacie wiadomości wpisz MUSE, prosimy również o podanie numeru telefonu.

Poprzedni artykułWielkie szycie dla małych pacjentów
Następny artykułPechowa porażka w końcówce meczu