Strona główna Bez kategorii Wygraj choinkę! II Mikołajowe Igrzyska Śniegowe

Wygraj choinkę! II Mikołajowe Igrzyska Śniegowe

0

Dziesięć pachnących i mierzących 1,5 metra choinek z upraw Nadleśnictwa Świdnica czeka na śmiałków, którzy w najbliższą sobotę, 21 grudnia  stawią się na świdnickim Rynku. Punktualnie o 14.00 rozpoczną się II Mikołajowe Igrzyska Śniegowe. Do zabawy i wygrywania zapraszają portal Swidnica24.pl i Nadleśnictwo Świdnica.

boze narodzenie

W przedostatni dzień Świdnickiej Kolędy będzie można sprawdzić swoją świąteczną wiedzę muzyczną. Przygotowaliśmy dla Państwa mix przebojów, które każdego roku rozbrzmiewają przez Bożym Narodzeniem. „Jaka to melodia świąteczna?” – zgadnij jak najwięcej tytułów i zabierz do domu piękną, żywą choinkę! Na pięciu najlepszych zawodników czekają również po dwa zaproszenia na dowolnie wybrany film w świdnickim kinie Cinema 3D. Zmagania rozpoczną się o 14.00 przed wejściem głównym do teatru miejskiego na Rynku w Świdnicy.

IMG_1206

Również w sobotę, 21 grudnia, o godzinie 15.00 przed wejściem do teatru zostanie rozstrzygnięty konkurs dla dzieci na najładniejszą kartkę świąteczną. Przypominamy, że kartki należy przynieść do Galerii 44 w Rynku do 21 grudnia do godziny 12.00. Regulamin konkursu znajdziesz TU. Na autorów najładniejszych kartek czekają nagrody książkowe i upominki.

Fundatorami nagród są: Nadleśnictwo Świdnica, Cinema 3D, Condizione, Paweł Frydlewicz sklep 5.10.15 przy ulicy Siostrzanej, Księgarnia Matras, Zakład Porcelany Stołowej „Karolina” z Jaworzyny Śląskiej oraz Urząd Miejski w Świdnicy.

Baw się razem z nami na II Mikołajowych Igrzyskach Śniegowych!

sobota, 21 grudnia

godzina 14.00

Świdnica, Rynek, wejście główne do teatru miejskiego

A już o 17.00 również na świdnickim Rynku podczas Wigilii Wszystkich Świdniczan obdarujemy Państwa siankiem na świąteczny stół!