Strona główna Temat dnia Mikołajowe Igrzyska Śniegowe rozegrane!

Mikołajowe Igrzyska Śniegowe rozegrane!

0

Po raz drugi Swidnica24.pl zaprosiła świdniczan do wspólnej zabawy podczas Mikołajowych Igrzysk Śniegowych. I choć śnieg nie padał, zabawa była w prawdziwie świątecznym stylu. Aż 10 osób wygrało piękne choinki z upraw Nadleśnictwa Świdnica. Żaden z uczestników zabawy nie odszedł z pustymi rękami.

IMG_7688

Podczas tegorocznej Świdnickiej Kolędy zadanie było wyjątkowo trudne. Uczestnicy konkursu musieli uporządkować tytuły świątecznych piosenek, które usłyszeli w specjalnym mixie. Znalazły się nim obok przebojów „Last Christmas” czy „Merry Christmas everyone” mniej znane „A holly jolly Christmas” czy „Świąteczny rock n roll”.

Aż trzy osoby nie popełniły żadnego błędu, choć wszyscy przyznali, że trzeba było się bardzo mocno skoncentrować. Zabawa była jednak przednia, a ci, którym poszło nieco gorzej, otrzymali upominki – efektowne kubeczki porcelanowe. Dziękujemy i zapraszamy za rok na świdnicki Rynek!

Nagrody ufundowali Nadleśnictwo Świdnica, Condizione, Cinema 3D, Zakłady Porcelany Stołowej „Karolina” w Jaworzynie Śląskiej, Księgarnia Matras oraz Urząd Miejski w Świdnicy.