Strona główna Temat dnia Lucky znalazł dom

Lucky znalazł dom

5

Los szczeniaka, wyrzuconego do śmietnika przy ulicy Sprzymierzeńców w Świdnicy, poruszył serca wielu ludzi. Po ogłoszeniu na portalu Swidnica24.pl odezwało się ponad 20 osób, które chciały przygarnąć psa. Zwierzak ma już nowy dom.

Lucky

Zziębniętego i przerażonego psiaka znalazła pani Marta. Niestety, ze względu na obowiązki zawodowe nie mogła zatrzymać go na stałe. – Pies byłby całymi dniami sam w domu – tłumaczyła konieczność znalezienia właścicieli, którzy mogliby mu zapewnić lepsze warunki. – Poruszył mnie aż tak duży odzew na apel, by zaopiekować się Luckym. Ostatecznie zdecydowaliśmy się go oddać mojemu znajomemu, który zgłosił się jako pierwszy. Lucky trafił do domu, gdzie jest już jeden pies. Na razie oba zwierzaki się oswajają.

Nowa rodzina wymyśliła nowe imię – Bąbel. Psiak jest pełen wigoru, cały czas chętnie się bawi. Pani Marta deklaruje, że jeśli nie zaaklimatyzuje się w nowym miejscu, na pewno będzie szukała kolejnej rodziny. Ma jednak nadzieję, że obecny dom okaże się tym ostatnim.