Strona główna Sport Piłka nożna „Gryf dla Rodziny”

„Gryf dla Rodziny”

0

Za nami I Charytatywny Mikołajowy Turniej Piłki Nożnej „Gryf dla Rodziny” zorganizowany przez KS Gryf Świdnica przy współpracy świdnickich firm i pod patronatem prezydenta Świdnicy. Impreza była pierwszym z efektów współpracy jaką Gryf podjął z SKSK – Fundacją Ziemi Świdnickiej na Rzecz Wspierania Profesjonalnej Pomocy. Głównym celem przedsięwzięcia, oprócz oczywiście doskonałej zabawy dla dzieci była pomoc wskazanej przez Fundację SKSK, będącej pod jej opieką, rodzinie.

Gryf

W atmosferze sportowej zabawy, okraszonej wieloma atrakcjami, 22 trzyosobowe zespoły dziewcząt i chłopców w wieku od 5 do 7 lat rywalizowało na dwóch przygotowanych boiskach w dwóch kategoriach wiekowych. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami oraz mikołajkowymi upominkami. W trakcie zawodów zorganizowano wiele atrakcji m.in. zabawy z klownem FIFI, czy taneczne pokazy chearleaderek z Gimnazjum nr 4 w Świdnicy. Jednym z wielu atrakcyjnych gości był wielokrotny mistrz Polski, mistrz świata i Europy taekwondo juniorów Jerzy Brzostowski.

Dzięki przeprowadzonej licytacji piłkarskich gadżetów takich jak trykoty Janusza Gola i Arkadiusza Piecha, koszulki z podpisami piłkarzy Zagłębia Lubin, zestawów sportowo-turystycznych, jak również zbiórce datków oraz działalności sklepiku z domowymi wypiekami gryfowych mam udało się zebrać kwotę 2 809 zł 14 gr z przeznaczeniem na pomoc podopiecznym fundacji SKSK.

Poprzedni artykułUlica Ułańska zyska nowe oblicze [WIZUALIZACJE]
Następny artykułSparingi Polonii w okresie przygotowawczym