Strona główna Kultura Wygraj bilety na premierę Riddicka

Wygraj bilety na premierę Riddicka

5

Pasjonatów kina akcji i filmów science fiction zapraszamy do obejrzenia najnowszej produkcji Davida Twohy  – „RIDDICK”. Pokaz przedpremierowy filmu w świdnickim kinie Cinema 3D już z 5 na 6 września, minutę po północy.

Dla naszych Czytelników mamy dwa pojedyncze bilety na to wydarzenie. aby je zdobyć wystarczy odpowiedzieć na jedno proste zadanie. Wymień trzy filmy, których reżyserem był David Twohy. Na odpowiedzi pod adresem [email protected] czekamy do wtorku, 3 września do godziny 20.00. Prosimy o podanie imienia i nazwiska, nr telefonu. W temacie wiadomości koniecznie należy wpisać RIDDICK.

Trzecia odsłona słynnej serii science-fiction, którą zapoczątkowały filmy „Pitch Black” i „Kroniki Riddicka”. Saga zrobiła niebywałą karierę na całym świecie, wykraczając poza świat filmu fabularnego. Do tej pory na podstawie przygód Riddicka powstały trzy gry komputerowe, wiele krótkometrażowych animacji i kolekcjonerskie figurki budując złożony świat tej fascynującej sagi. W tytułowej roli występuje gwiazdor „Szybkich i wściekłych” Vin Diesiel. Zdradzony przez przyjaciół i pozostawiony na obcej planecie Riddick musi przetrwać w walce ze śmiertelnie groźnymi wrogami. Staje się jeszcze potężniejszy i niebezpieczniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Łowcy nagród ścigający go przez całą galaktykę staną się jedynie pionkami w grze, dzięki której Riddick rozpocznie odsiecz swojej planety, stojącej w obliczu zagłady.

Poprzedni artykułPowakacyjne obrady Rady Miejskiej
Następny artykułMiss i młociarz na sesji powiatu