Strona główna Sport Piłka nożna Polonia podejmie Foto-Higienę Gać

Polonia podejmie Foto-Higienę Gać

0

Po pierwszym w tym sezonie zwycięstwie Polonii Świdnica (wyjazdowa wygrana 3:2 z Ilanką Rzepin), morale biało-zielonej drużyny poszły w górę. W piątek szansa na kolejne punkty w starciu z solidnym rywalem – Foto-Higieną Gać.

 

Drużyna z gminy Oława w obecnym sezonie zanotowała jak do tej pory trzy zwycięstwa, remis oraz dwie porażki i z dorobkiem dziesięciu punktów plasuje się na ósmym miejscu w ligowej tabeli. Foto-Higiena zwycięsko wychodziła z pojedynków z Formacją Port 2000 Mostki, GKS-em Kobierzyce i Promieniem Żary, spotkanie z Piastem Karnin zakończyło się remisem, a konfrontacje z Piastem Żmigród i Stilonem Gorzów porażkami. Dwie przegrane przydarzyły się naszym najbliższym przeciwnikom w ostatnich dwóch kolejkach. Ekipa z Gaci liczy na przełamanie i zakończenie tej kiepskiej serii, świdniczanie plasujący się obecnie na piętnastej lokacie z pewnością będą chcieli zdobyć na swoim stadionie pierwsze punkty w tym sezonie.

Mecz pomiędzy Polonią Świdnica, a Foto-Higieną Gać nietypowo, bo w piątek, 6 września – początek spotkania o 17.00 na stadionie przy ul. Śląskiej. Bilety w cenie 5 zł, dla wszystkich fanów plakat Polonii Świdnica i plan lekcji młodego piłkarza.

/Polonia Świdnica/

Poprzedni artykułNowa szkółka piłkarska w Strzegomiu
Następny artykułDożynki z gwiazdą w niedzielę